Kontakt z nami +48 780 151 246

Prawnik / Prawniczka ds. gospodarczych

Poszukujemy doświadczonego prawnika ds. gospodarczych, który dołączy do naszego zespołu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za doradztwo prawne w zakresie prawa gospodarczego, cywilnego i handlowego, wsparcie klientów w negocjacjach oraz sporządzanie i weryfikację umów handlowych.

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo prawne w zakresie prawa gospodarczego, handlowego oraz cywilnego.
  • Przygotowywanie, analiza i negocjowanie umów handlowych.
  • Wsparcie prawne w zakresie sporów gospodarczych i arbitrażu.
  • Reprezentowanie klientów przed sądami i organami administracyjnymi.
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa i doradztwo w kwestiach zgodności.
  • Wsparcie w restrukturyzacjach, fuzjach i przejęciach.

Nasze wymagania

  • Uprawnienia radcy prawnego lub adwokata.
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego w zakresie prawa gospodarczego.
  • Znajomość przepisów prawa gospodarczego, cywilnego i handlowego.
  • Doskonałe umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem).
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku i pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Akcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów (dofinansowanie do pakietu MultiSport, prywatne ubezpieczenie medyczne).
  • Umowa b2b.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Pracę w profesjonalnym, dynamicznie rozwijającym się zespole.
  • Udział w interesujących i prestiżowych projektach.
  • Przyjazne środowisko pracy.

Korzyści z pracy u nas

  • Karta multisport
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne
  • Dofinansowanie szkoleń
  • Udział w konferencjach branżowych
  • Dostęp do bazy wiedzy i zasobów prawniczych

Dołącz do Orlik & Partners

    Sprawdź także