Kontakt z nami +48 780 151 246

Prawnik / Prawniczka do zespołu nieruchomości i inwestycji

W związku z dynamicznym rozwojem Orlik & Partners poszukujemy doświadczonego prawnika do działu nieruchomości.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę prawną projektów nieruchomościowych, w tym weryfikację nieruchomości, sporządzanie i negocjowanie umów, a także reprezentowanie klientów przed organami administracyjnymi i sądami.

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i opiniowanie umów związanych z obrotem nieruchomościami (umowy przedwstępne, sprzedaży, najmu, dzierżawy, umowy deweloperskie, itp.);
  • Przeprowadzanie due diligence nieruchomości;
  • Doradztwo prawne w zakresie prawa nieruchomości, transakcji nieruchomościowych, M&A oraz inwestycji budowlanych;
  • Reprezentowanie klientów przed organami administracyjnymi oraz sądami;
  • Uczestnictwo w negocjacjach transakcji nieruchomościowych;
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawnych i ich interpretacja.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe prawnicze;
  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w zakresie prawa nieruchomości;
  • Znajomość prawa cywilnego, administracyjnego oraz handlowego w kontekście nieruchomości;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz rozwiązywania problemów;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Wysokie zdolności negocjacyjne i analityczne;
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne;
  • Samodzielność i odpowiedzialność.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów (dofinansowanie do pakietu MultiSport, prywatne ubezpieczenie medyczne);
  • Umowa b2b;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
  • Pracę w profesjonalnym, dynamicznie rozwijającym się zespole;
  • Udział w interesujących i prestiżowych projektach;
  • Przyjazne środowisko pracy.

Korzyści ze współpracy

  • Karta multisport
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne
  • Dofinansowanie szkoleń
  • Udział w konferencjach branżowych
  • Dostęp do bazy wiedzy i zasobów prawniczych

Dołącz do Orlik & Partners

    Sprawdź także

    Warszawa

    Prawnik / Prawniczka ds. gospodarczych